Hakkımızda

LAVİNYA PLAST A.Ş. 2015 yılında kurulmuştur. Firmamızın faaliyet alanı Plastik hammadde ve kimyevi maddelerin ithalatı ve İhracaatı üzerinedir.

Türkiye’nin Dünya da plastik hammadde kullanımında üst sıralarda yer almasını önemsemiş ve bu konuda üzerine düşeni yapmak için, kurumsal yapısı ile pazarda yer almıştır.

Lavinya Plast A.Ş. Plastik ve Ambalaj sektöründeki gelişmelere bağlı olarak, müşteri talep ve beklentilerine doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermenin yanı sıra, müşterilerinin bu konudaki sorunlarına da çözüm ortağı olmayı önemsemiştir.

Orta Doğu ( Asya ), Avrupa ve Amerika gibi ülkelerden plastik ham maddelerin İthalatını yaparak, Türkiye’de ki üreticilerin ham madde ihtiyacını karşıladığı gibi, yine aynı şekilde Avrupa, Afrika ve komşu ülkelere de hammadde İhracaatı yapmaktadır.

Lavinya Plast A.Ş.Türkiye’nin tüm bölgelerinde kurulan kendine ait depolama ve dağıtım ağına sahiptir. Gerek İthalatında, gerekse İhracatında, işi başından sonuna kadar, büyük bir titizlik ile takip eder. Ve müşterilerine sorunsuz bir ticaret imkanı sunar.

Hedefimiz tüm iş partnerlerimize doğru zamanda doğru pozisyon almalarını sağlayarak, satın alırken kazanmalarının keyfini yaşatmaktır.